• Rahat ve huzurlu uyumak mümkün

EverGo Taşınabilir Oksijen Konsantratörü
"Her yerde, sizinle birlikte…"
EverGo Taşınabilir Oksijen Konsantratörü

EverGo hayatınızı kolaylaştırır. Uzun süreli oksijen tedavisi gören hastaların yaşam kalitesinin yüksek tutulması, hastanın sosyal olarak hareketliliğini sağlamakla mümkün olabilmektedir. Aktif hastaların arzu ettiği serbestliği sağlayan taşınabilir EverGo oksijen konsantratörünün, 8 saate kadar dayanıklı dahili bataryası bulunmaktadır. Rakipleri içinde, hem taşınabilirliği hem de yüksek oksijen akımı sağlayabilmesi açısından üstünlüğe sahiptir.

Birçok taşınabilir konsantratörün sahip olmadığı, dakikada 1050ml oksijen verme kapasitesi vardır. Verilecek oksijen miktarı 6 kademeli olarak seçilebilmektedir. Dahili sensörü ile hastanın solunumunu takip ederek, sadece nefes alma periyodlarında oksijen verme özelliği bulunur. Bu uygulama ile, ayarlanan oksijenin etkinliği yaklaşık 3 kat artırılmıştır.

Dokunmatik LCD ekranı vardır. Bu ekran, hasta tarafından kolay takip edilebilsin diye yeteri kadar büyük dizayn edilmiştir. Uçak seyahatlerinde kabinde kullanılabilmesi için gerekli FAA Onayına sahiptir. Tekerlikli taşıma ayağı cihazla birlikte verilmektedir. Gerektiğinde, EverGo cihazınızı arabanızda kullanabilmeniz için, tercihan temin edeceğiniz 12V DC araba çakmak adaptörü ile çalıştırma imkanı bulunmaktadır.

EverGo Taşınabilir Oksijen Konsantratörü Resim 1