• Rahat ve huzurlu uyumak mümkün

BiPAP S/T Cihazı, Philips C Serisi
"Doğru Seçim ile Yüksek Tedavi Etkinliği"
BiPAP S/T Cihazı, Philips C Serisi

PHILIPS tarafından yeni üretilmiş olan C Serisi BiPAP S/T cihazı; hiçbir muadil cihazda bulunmayan AutoTrak, Bi-Flex ve DryBox teknolojilerine sahiptir. Bu özellikler sayesinde hasta daha rahat ederek, cihazı kullanımı, dolayısıyla tedaviyi kabulü daha kolay olmaktadır. Dijital ekranı ve çevrilebilir butonu ile kullanımı basitleştirilmiştir. Hafif ve taşınabilir bir cihazdır. Şık dizaynı, yatak başında modern bir ürün görüntüsü verir.

SystemOne Isıtıcılı Nemlendirici ile çalışabilen BiPAP S/T cihazının bu opsiyonu, havayolunun en uygun şekilde nemlendirilmesi sağlanır. DryBox özellikli bu nemlendiricinin içine konulan suyun cihazın içine kaçarak arıza çıkarma ihtimali yoktur. SystemOne nemlendirici, ortamdaki havanın sıcaklığını ve relatif nemliliğini ölçerek, uygun nemlendirme seviyesini otomatik olarak belirleyebilmektedir.

Cihaza takıp çıkartılabilir, standart SD hafıza kartı vardır. Bu kart, hastanın kullanım ve tedavi bilgilerinin en az 1 yıllık kısmını hafızasında saklayabilmektedir. Bu karttaki bilgiler, Encore Hasta Takip Programına aktarılarak hastanın detaylı tedavi takibi yapılabilmekte, kiiselleştirilebilen takip raporları çıkartılabilmektedir.

BiPAP S/T Cihazı, Philips C Serisi Resim 1 BiPAP S/T Cihazı, Philips C Serisi Resim 2 BiPAP S/T Cihazı, Philips C Serisi Resim 3